Produkty antyalergiczne pościel antyalergiczna

Published on Wrzesień 20th, 2016 | by admin

0

Wybierz z głową pościel antyalergiczna dla alergika

pościel antyalergicznaPościel antyalergiczna dla alergika

Pościel antyalergiczna dla alergika dostępna w tysiącach, w setkach sklepów przytwierdza Ci niekiedy zawrót głowy. Nie jednokrotnie zastanawiasz się jaką wybrać pościel antyalergiczna, niejednokrotnie zastanawiasz się tylko na wyborem wzoru i koloru a czy to jest najważniejsze dla alergików? Niestety nie, i to najczęstszy błąd przy zakupie pościeli dla alergików. Wybieramy pościel która „wpadnie nam w oko” a przede wszystkim powinniśmy zadbać o to aby pościel dla alergika była certyfikowana, wolna od szkodliwych barwników i przede wszystkim uszyta z wysokiej jakości czystej polskiej bawełny miłej w dotyku i jak najmniejszej ilości wzorów, kolorów które są przeważnie barwione szkodliwymi i uczulającymi, wywołującymi alergie skórne, podrażnienia dróg oddechowych. Ponad 85% dostępnej na rynku pościeli antyalergicznej pochodzi z dalekiej Azji, Chin, w których to krajach nie przestrzega się nawet najmniejszych reguł i zasad produkcji pościeli, itp.

Poszukując pościel antyalergiczną dla alergika szukajmy jej przede wszystkim w wyspecjalizowanych sklepach dla alergików alsos.pl wówczas będziemy mieli pewność, że dana pościel dla alergika jest naprawdę pościelą antyalergiczną, bezpieczną i z certyfikatem. Takie pościele są bezpieczne, antyalergiczne i nawet antyroztoczowe posiadające jony srebra odpowiedzialne za nienamnażanie się roztoczy. Taka pościel też jest łada, mimo to że jest dwu kolorowa ale dobranie odpowiednich kolorów sprawi, że nasza sypialnia będzie równie pięknie wyglądała a przede wszystkim w takiej pościeli poczujemy się bezpiecznie i pewnie, że nic nas nie uczuli, nie wywoła nocnego drapania, swędzenia a rano wstaniemy wyspani i wypoczęci. W sklepie dla alergika alsos.pl dostępne jest bogata oferta pościeli antyalergicznej dla alergika nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci w rozm. 90×120 oraz 100×135 uszyta z bardzo wysokiej jakości  delikatnej i miękkiej w dotyku polskiej bawełny. Czy naprawdę chcemy ryzykować zdrowie wybierając pościel antyalergiczna dla alergika z niewiadomego pochodzenia i z braku informacji jakich barwników, chemii użyto do produkcji (koloryzowania pościeli)? Chyba nie warto, i każdy o tym wie kto ma alergie, jest uczulony. Pościel antyalergiczna pochodząca ze sklepu dla alergika to pewność i bezpieczeństwo a przede wszystkim gwarancja zdrowotności. Nie zapominajmy również że taka pościel antyalergiczna dla alergika powinna posiadać odpowiednią kołdrę antyalergiczną, poduszki antyalergiczne – sama pościel dla alergika nie zapewni nam odpowiedniej ochrony, warto wybrać kołdrę antyalergiczną, którą można prać w 95 stopniach Celsjusza na przykład dacron czy VITA-MED wraz z poduszkami DACRON i VITAMED. Taki zestaw pozwoli nam w pełni zabezpieczyć i utrzymać odpowiednią czystość w sypialni alergika.

Źródło: http://polki.pl/zdrowie/choroby,posciel-dla-alergika-czyli-jak-nie-wpuscic-do-lozka-roztoczy,10403636,artykul.html

Tags: , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑