Alergia

Published on Kwiecień 27th, 2013 | by admin

0

NOSK Filtry powietrza dla alergików do nosa

NoskNOSK Filtry powietrza do nosa dla alergików już są w Polsce.

W dobie globalnego ocieplenia klimatu i wszelkich anomalii pogodowych, dużej ilości środków chemicznych wprowadzanych do naszego życia, problem alergii zdaje się z dnia na dzień stawać coraz poważniejszy. Odpowiedzią, która nadeszła z Korei Południowej, a tej wiosny wreszcie dotarła do Polski, jest wynaleziony przez uznaną firmę SamJoung International Co. antyalergiczny NOSK filtr powietrza do nosa dla alergików.

Nazwa NOSK filtry powietrza do nosa pochodzi od skrótu angielskich wyrazów NOSE i MASK, a słowo to opisuje małe, praktycznie niewidoczne urządzenie, które zakłada się na przegrodę nosową. Umieszczając w obu dziurkach potrójnej struktury małe filterki (filtry powietrza dla alergików do nosa), które skutecznie przechwytują wszelkiego rodzaju drobinki i cząsteczki z powietrza, nie pozwalamy im przenikać do organizmu użytkownika. Filterki w dziurkach nosa nie powodują jednak żadnych zakłóceń w procesie normalnego oddychania, ze względu na ich strukturę i pomysłową budowę. Nie utrudniają one również naturalnej mowy, ponieważ powietrze wychodzące dziurkami nosowymi nie jest w najmniejszy nawet sposób powstrzymywane, gdyż filtry samoczynnie „składają się” w fazie wydechu.

Wiele osób na całym świecie, które skorzystały z dobroczynnego działania NOSK filtrów powietrza do nosa dla alergików, potwierdza, że istnieje wreszcie sposób, by alergie traktować bez użycia środków farmaceutycznych, które w zdecydowanej większości pociągają za sobą ryzyko skutków ubocznych. Można by mnożyć nazwy zawodów i grup społecznych, których przedstawiciele używanie NOSK Filtrów powietrza do nosa cenią sobie szczególnie: kierowcy, motocykliści, pracownicy budowlani, rolnicy, sportowcy, przedstawiciele przemysłu produkcyjnego, to tylko kilka z wielu przykładów. Ogólnie – wszyscy ludzie mający na co dzień kontakt z kurzem, pyłem, drobnoustrojami, pyłkami pochodzenia roślinnego i wieloma innymi czynnikami alergennymi i zanieczyszczeniami atmosferycznymi.

Ciekawostką jest fakt, że geneza NOSK filtrów powietrza do nosa sięga roku 1983, gdy firma SamJoung była jeszcze fabryką zajmującą się produkcją tekstyli. To właśnie zapotrzebowanie na odpowiednie, ale efektywne filtry zmieniło profil zainteresowań właściciela i podsunęło mu pomysł na stworzenie innowacyjnego urządzenia, które chroniłoby pracujące szwaczki przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami znajdującymi się w halach produkcyjnych. Powoli pomysł przekształcał się w realne plany, a potrzeba wymusiła tak bardzo innowacyjne rozwiązanie. NOSK Filtry powietrza do nosa dla alergików zaprojektowano tak, by pomagały nie tylko osobom narażonym na kurz, lecz przede wszystkim osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju alergie.

Tags:


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑