Produkty antyalergiczne

Published on Lipiec 2nd, 2015 | by admin

1

Dlaczego alergik powinien spać pod kołdra letnia?

kołdra letniaKołdry letnie to idealne rozwiązanie na upalne noce dla alergików. Gorące dni i noce (czasami aż za gorące). To właśnie są uroki lata, które już mamy. Odpowiednia kołdra w okresie letnim powinna zapewnić nam odpowiednią cyrkulację powietrza. Kołdra letnia specjalnie wyprodukowana na te słoneczne dni, nie tylko zapewnia ową cyrkulację powietrza, ale również chroni nas przed roztoczami, alergenami i stresem. Kołdra letnia to specjalnie dobrany materiał, z którego została zrobiona. Łatwo możemy pogubić się przy wyborze kołder przeznaczonych specjalnie na lato – taką właśnie grupą kołder są kołdry letnie dla alergików.

Alergicy muszą spać pod specjalnym przykryciem. Osoba z alergią musi przestrzegać pewnych zasad dla lepszego komfortu – nie mogą sie pocić, skóra musi oddychać. Kołdry letnie są przeznaczone jak wyżej napisałem dla alergików. Są również znakomitym przykryciem dla niemowląt już od pierwszychchwil życia. Kołdry letnie jak i poduszki mają specjalne wypełnie – posiadają specjalną formułe Clima CONTROL, która sprawia, że kołdra jest przyjemnie chłodna. Co daje komfort podczas spania w gorące noce. Inne kordły letnie wypełnione są  aktywnym składnikiem wypełnienia jest Allerban® czyli środekiem przeciwdziałającym rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Przy tworzeniu pościeli antyalergicznych szczególnie w poduszkach zadbano również o prawidłowe ułożenie całego ciała podczas spania. Wypełnienie do poduszki opracowano naukowo dla zapewnienia stabilnego i wygodnego ułożenia głowy i szyi. Kołdry letnie również zostały zaprojektowane specjalnie, aby podczas gorących nocy nie były za ciężkie. Kołdry letnie są leciutkie jak puch, co daje najwyższą jakość, komfort i wygodę snu. Bez konieczności męczenia się z ciężarem ciężkich sztywnych kołder.  Włókna poliestrowe wytworzone przy użyciu zaawansowanej technologii zapewniają długotrwałe zachowanie pierwotnego wyglądu kołdry letniej.

Wszystko po to aby każda noc w letnią porę była komfortowa dla alergików i dla każdnego z nas.

Tags: , ,


About the AuthorOne Response to Dlaczego alergik powinien spać pod kołdra letnia?

  1. Koldra dla jednej osoby moze miec rozne szerokosci. Najczesciej spotykany jest rozmiar 140–160 cm. Najmniejsze koldry sa rozmiarow 100–135 cm. Jezeli dwie osoby chca spac pod jednym przykryciem, powinny kupic koldre np. o wymiarach 200–220cm. Najlepiej jest dobrac koldre, ktora ma taki rozmiar, jak szerokosc lozka lub jest troche od niego wieksza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑