Produkty antyalergiczne

Published on Listopad 13th, 2014 | by admin

0

Czy kołdra puchowa jest dobra dla alergika?

Zbliża się zima, w związku z tym każdy z nas szuka ciepłego okrycia na porę nocną.  Posiadasz starą, ciepłą kołdrę z pierza, którą zrobiła Twoja babcia? Jednak ze względu na alergię na pierze i na roztocza nie możesz jej już używać? Pora zaopatrzyć się w najlepszą na rynku kołdrę puchową, która zadba i o Twoje ciepło nocą i o to, aby uciążliwe objawy alergii nigdy nie przerwały Twojego spokojnego snu.  W ręce wpadła mi kołdra tzw. AllerGuard i o niej dziś wam opowiem.

kołdra puchowaKołdra Aller Guard posiada wypełnienie z czystego, gęsiego puchu, który został poddany  procesowi prania i obróbce termicznej w temperaturze 120 stopni Celsjusza. Dzięki tym procesom, masz pewność, że czystość i sterylność jest na bardzo wysokim poziomie. Podobnie jak „wnętrze” kołdry puchowej, tak i materiał, z którego jest ona wykonana jest bardzo czysty i sterylny, dzięki poddaniu procesowi sanityzacji i ścisłej kontroli. Czysty puch, którym jest wypełniona kołdra puchowa, jest w stanie zapewnić Ci ciepło. Natomiast kołdra AllerGuard jest również polecana dla osób z alergią na roztocza. Cóż jest w niej takiego, że pozwala na pozbycie się tego rodzaju alergenów? Sekret tkwi w tkaninie, która jest tak szczelna, że nie przedostanie się przez nią żadne roztocza kurzu domowego i inne alergeny. Jeżeli, jesteś uczulony – to kołdra puchowa AllerGuard będzie doskonałym wyborem. Myślisz, że szczelność tkaniny sprawi, że w nocy woda z powierzchni Twojego ciała nie będzie w odpowiedni sposób odprowadzana z powierzchni Twojego ciała? Nic bardziej mylnego! Pomimo praktycznie idealnej szczelności, kołdra puchowa zapewnia jednocześnie idealną przepuszczalność powietrza. Nie znajdziesz takiego rozwiązania w tradycyjnych kołdrach! Tkanina, z której wykonana jest kołdra puchowa, złożona jest z nitek kilkukrotnie cieńszych od nitek jedwabiu, co zapewni gęstszy niż normalnie splot. Właśnie, dzięki ścisłemu splotowi, żaden alergen się nie przeciśnie. Dodatkowymi atutami, które przemawiają za dokonaniem zakupu kołdry puchowej Aller Guard, jest wypełnienie, które stanowi praktycznie w 95% czysty, gęsi puch! Resztę, zaledwie 5% zawartości, to małe piórka. Dzięki takiemu składowi izolacja cieplna jest gwarantowana, dodatkowo przy niewielkiej wadze kołdry puchowej. Wspomniana czystość i sterylność na wysokim poziomie jest również zapewniona, dzięki możliwości prania kołder puchowych w domowych pralkach – wszystko to dzięki uszlachetnieniu puchu znajdującego się w środku, technologią Nocar.

Podsumowując. Posiadając puchową kołdrę  AllerGuard masz pewność, że w nocy nie zmarzniesz – dzięki puchowi gęsiemu. Zastosowanie technologii japońskiej sprawia, że uszlachetniony puch możesz prać, co zapewni utrzymanie kołdry w wysokiej czystości i sterylności. Ścisły splot zapewnia barierę, przez którą nie przecisną się żadne alergeny. Ponadto, wszystkie te zalety „wydane” są w materiale wykończonym eleganckim, białym zgrzewem z haftowanym narożnikiem.

 
Źródło:
Alergią pod pierzyną. Mity i prawdy o puchu – http://hipoalergiczni.pl

Tags: , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑